Як завантажити посудомийну машину

Автор: Ксюша 9 Января 2015
Як завантажити посудомийну машину
Чи відомо Вам як правильно завантажити посудомийну машину? Пропоную декілька порад які зроблять ваш посуд чистим.
  1. Встановіть оптимальний рівень висоти верхньої полиці, виходячи із габаритів вашого посуду.
  2. Очистіть ваші тарілки від великих залишків їжі. 
  3. Ніколи не нагромаджуйте посуд і не притуляйте його один до одного. Розприскувачі води не в змозі досягти посуду, який знаходиться на вершині.
  4. На верхню полицю складіть чашки, кружки, скляний посуд, невеликі салатниці тощо. При цьому келихи, склянки і подібний посуд необхідно встановлювати на спеціальні стійки догори дном.
  5. Використовуйте верхню полицю ще й для пластикових і делікатних речей. Як правило нагрів води знаходиться в нижній частині посудомийної машини. Розміщення пластика на нижній полиці може призвести до його деформації.
  6. Габаритні і найбільш брудні кухонні предмети, такі як сотейники, сковорідки, каструлі, дека завантажуються в нижнє відділення посудомийної машини. Каструлі і сковороди повинні бути під кутом вниз для досягнення найкращих результатів очищення.
  7. Завантажуйте нижню стійку стратегічно. Розміщуйте тарілки і миски так, щоб брудна сторона була звернена до водяного струменю. Також намагайтеся розміщувати великогабаритний посуд з боків, щоб вони не використовували всю воду і миючий засіб. У центрі бажано розмістити невеликі тарілки або спеціальний контейнер для виделок та ложок.
  8. Слідкуйте за посудом з довгими, тонкими ручками. Переконайтеся що вони не перешкоджають роботі розприскувачів води. Предмети з довгими ручками покладіть горизонтально, поперек верхньої полиці. Ополоники укладайте обличчям вниз, щоб вони не збирали воду. 
  9. Не завантажуйте машину по максимуму, це призведе до ускладнення процесу миття.
  10. Прийміть до уваги також вказівки виробника у інструкції до вашої посудомийної машини.
35

Шеф-повар также рекомендует:

Комментарии

следить за комментариями
richinna 11 Января 2015
# 0

Собираюсь покупать! Может кто посоветует какую...

Ксюша 12 Января 2015
# 0

Мы недавно приобрели, мальнькую встроенную Бош, хорошая помощница

richinna 12 Января 2015
# 0

какая модель?

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

баклажаны баклажаны с сыром баклажаны с фаршем баклажаны с фаршем в духовке блюда из кабачков блюда из курицы блюда из свеклы бутерброд видео видео рецепт видео рецепты видеорецепт грибы жареные баклажаны жареные кабачки завтрак закуска запеканка запеканка из кабачков запеканка из куриной печени из кабачков из свеклы из тыквы кабачек кабачки кабачки в духовке кабачки под сыром кабачки рецепты кабачковая запеканка капуста картофельная лепешка картошка котлеты коул слоу куриная грудка куриная печень куриное филе курица курка лаваш овочі овощи огурцы омлет омлет с кабачками печень пицца помидоры редиска рецепт рецепты из свеклы рулет из лаваша рулет из лаваша с сыром рыба салат салат из свеклы салат коул слоу салат со свеклой свекла сендвич синие суп сэндвич сэндвич с яйцами твердый сыр тыква хот дог хот-дог шампиньоны яичница
Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014