Як завантажити посудомийну машину

Автор: Ксюша 9 Января 2015
Як завантажити посудомийну машину
Чи відомо Вам як правильно завантажити посудомийну машину? Пропоную декілька порад які зроблять ваш посуд чистим.
  1. Встановіть оптимальний рівень висоти верхньої полиці, виходячи із габаритів вашого посуду.
  2. Очистіть ваші тарілки від великих залишків їжі. 
  3. Ніколи не нагромаджуйте посуд і не притуляйте його один до одного. Розприскувачі води не в змозі досягти посуду, який знаходиться на вершині.
  4. На верхню полицю складіть чашки, кружки, скляний посуд, невеликі салатниці тощо. При цьому келихи, склянки і подібний посуд необхідно встановлювати на спеціальні стійки догори дном.
  5. Використовуйте верхню полицю ще й для пластикових і делікатних речей. Як правило нагрів води знаходиться в нижній частині посудомийної машини. Розміщення пластика на нижній полиці може призвести до його деформації.
  6. Габаритні і найбільш брудні кухонні предмети, такі як сотейники, сковорідки, каструлі, дека завантажуються в нижнє відділення посудомийної машини. Каструлі і сковороди повинні бути під кутом вниз для досягнення найкращих результатів очищення.
  7. Завантажуйте нижню стійку стратегічно. Розміщуйте тарілки і миски так, щоб брудна сторона була звернена до водяного струменю. Також намагайтеся розміщувати великогабаритний посуд з боків, щоб вони не використовували всю воду і миючий засіб. У центрі бажано розмістити невеликі тарілки або спеціальний контейнер для виделок та ложок.
  8. Слідкуйте за посудом з довгими, тонкими ручками. Переконайтеся що вони не перешкоджають роботі розприскувачів води. Предмети з довгими ручками покладіть горизонтально, поперек верхньої полиці. Ополоники укладайте обличчям вниз, щоб вони не збирали воду. 
  9. Не завантажуйте машину по максимуму, це призведе до ускладнення процесу миття.
  10. Прийміть до уваги також вказівки виробника у інструкції до вашої посудомийної машини.
35

Шеф-повар также рекомендует:

Комментарии

следить за комментариями
richinna 11 Января 2015
# 0

Собираюсь покупать! Может кто посоветует какую...

Ксюша 12 Января 2015
# 0

Мы недавно приобрели, мальнькую встроенную Бош, хорошая помощница

richinna 12 Января 2015
# 0

какая модель?

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

the patrick's channel баклажаны на зиму бананы баранина без глютена блины блюдо из кабачков булочки видео рецепт видео рецепты видео-рецепт видеорецепт вкусно выпечка выпечка в духовке выпечка сладкая горячее блюдо десерт домашние заготовки домашняя выпечка еда завтрак заготовки заготовки на зиму закуски запеканка из кабачков с рисом и фаршем запеканка из риса с кабачками здоровая еда как приготовить кекс кексы консервация кукуруза кукуруза рецепт кулинария лечо манка обед острый перец рецепты печенье пирог пирог с абрикосами пирог со сливами праздничный салат простой салат простые рецепты рецепт рецепт утки рецепты салатов рыба салат салат на праздничный стол салат с помидорами светлана железняк сладкая выпечка сладкое сливовый пирог соус соус к картофелю соус к мясу соус к рыбе соус тартар суп сытный завтрак торт узбекская кухня универсальный соус утка хлеб яблоки

ПРАЗДНИЧНЫЕ БЛЮДА

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014