Як завантажити посудомийну машину

Автор: Ксюша 9 Января 2015
Як завантажити посудомийну машину
Чи відомо Вам як правильно завантажити посудомийну машину? Пропоную декілька порад які зроблять ваш посуд чистим.
  1. Встановіть оптимальний рівень висоти верхньої полиці, виходячи із габаритів вашого посуду.
  2. Очистіть ваші тарілки від великих залишків їжі. 
  3. Ніколи не нагромаджуйте посуд і не притуляйте його один до одного. Розприскувачі води не в змозі досягти посуду, який знаходиться на вершині.
  4. На верхню полицю складіть чашки, кружки, скляний посуд, невеликі салатниці тощо. При цьому келихи, склянки і подібний посуд необхідно встановлювати на спеціальні стійки догори дном.
  5. Використовуйте верхню полицю ще й для пластикових і делікатних речей. Як правило нагрів води знаходиться в нижній частині посудомийної машини. Розміщення пластика на нижній полиці може призвести до його деформації.
  6. Габаритні і найбільш брудні кухонні предмети, такі як сотейники, сковорідки, каструлі, дека завантажуються в нижнє відділення посудомийної машини. Каструлі і сковороди повинні бути під кутом вниз для досягнення найкращих результатів очищення.
  7. Завантажуйте нижню стійку стратегічно. Розміщуйте тарілки і миски так, щоб брудна сторона була звернена до водяного струменю. Також намагайтеся розміщувати великогабаритний посуд з боків, щоб вони не використовували всю воду і миючий засіб. У центрі бажано розмістити невеликі тарілки або спеціальний контейнер для виделок та ложок.
  8. Слідкуйте за посудом з довгими, тонкими ручками. Переконайтеся що вони не перешкоджають роботі розприскувачів води. Предмети з довгими ручками покладіть горизонтально, поперек верхньої полиці. Ополоники укладайте обличчям вниз, щоб вони не збирали воду. 
  9. Не завантажуйте машину по максимуму, це призведе до ускладнення процесу миття.
  10. Прийміть до уваги також вказівки виробника у інструкції до вашої посудомийної машини.
35

Шеф-повар также рекомендует:

Комментарии

следить за комментариями
richinna 11 Января 2015
# 0

Собираюсь покупать! Может кто посоветует какую...

Ксюша 12 Января 2015
# 0

Мы недавно приобрели, мальнькую встроенную Бош, хорошая помощница

richinna 12 Января 2015
# 0

какая модель?

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ИНТЕРВЬЮ СО ЗВЕЗДАМИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

авокадо безе блюда из куриного филе блюда из курицы блюда из мяса блюда из творога быстрый кекс вафли видео рецепт выпечка выпечка сладкая десерт диабет меню диетическая закуска диетические блюда диетический ужин завтрак закуска закуски запеканка к праздничному столу как приготовить салат как приготовить соус песто кекс кекс в кружке кекс в микроволновке кекс в чашке кекс с мороженным кексы куриная грудка в духовке куриная печень куриное филе в духовке куриное филе рецепты куриное филе сочное курица макароны малина маринованная куриная грудка мясной салат новий рік новогодний рецепт новогодний салат новогодний стол новый год обед песто в ступке печенье полдник пп правильное питание праздник праздничное праздничное меню праздничный стол простой салат рецепт з фото рецепт українською рождество рыба салат салат без майонеза салат с курицей свято сир торт ужин фитнес меню что приготовить на новый год шампиньоны язик

ПРАЗДНИЧНЫЕ БЛЮДА

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014