Сосиски в тісті

Автор: Ксюша 6 Июня 2015
Сосиски в тісті
Сосиски в листковому тісті. Смачно та просто! Можно взяти з собою на природу, або в дорогу, наприклад у потяг для перекусу.
У нас на сайті вже є багато доступних рецептів, серед котрих і сосиски в тісті.
Якщо у Вас є час і натхнення, то пропоную зробити тісто для сосисок самостійно за рецептом "Кроха в кожушке или сосиска в тесте" нашого шеф-автора richinna. Або "Зверюшки в кармашке" якщо хочете здивувати ваших діточок або гостей.

Якщо маєте заморожене тісто, то спробуйте рецепт автора alraune  Сосиски в тесте "Спиральки". Або Вариант сосиски в тесте від автора ilonka.

Я пропоную варіант легкої у приготуванні смачної закуски всього з двох інгрідієнтів: замороженого листкового бездріжджового тіста та дитячих міні сосисок (приблино 3 см у довжину). 

Для приготовуння сосисок у тісті необхідно:

  • сосиски
  • тісто листкове бездріджове 500 гр.
Маленькі сосиски нарізати на 4 частини. Якщо у вас звичайні сосиски, то можно іх поділити пополам, а потім вже розрізати четвертинами.
Листкове бездріжджове тісто розморозити. Ротягнути на руках (тісто має бути м'яким, та добре розмароженим). Порізати прямокутний кусок тісто на трикутники - це легко зробити, якщо різати подіагоналі. На ширшу частину покласти сосиски та закрутити тісто с широкої частини до вузької.
Викласти сосики в тісті на пергамент
Запікати у попередьо розігрітій духовці на 220 градусів приблизно 20 хвилин
Це вихід готових сосисок в тісті з 250 гр. тіста.

Смачного!
55

Шеф-повар также рекомендует:

Комментарии

следить за комментариями
richinna 7 Июня 2015
# 0

Готуєтесь?

Ксюша 7 Июня 2015
# 0

, ага 

konfairy 7 Июня 2015
# +1

Класс! Малюпусенькие какие, на один укус прямо

Ксюша 7 Июня 2015
# 0

Дякую 

Ксюша 7 Июня 2015
# +1

konfairy 7 Июня 2015
# 0

Супер! Я тоже так хочу

Ксюша 8 Июня 2015
# +2

могу напечь на следующую встречу  и вообще давненько мы не организовывали "Встречу шефовцев", планирую на осень, когда все поприезжают с отпусков, так что желающие ставьте "+" буду присылать персональные приглашения

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014