Прибирання на кухні: Пакети, пакетики, торбинки...

Автор: richinna 25 Декабря 2016
Прибирання на кухні: Пакети, пакетики, торбинки...
Кухня - це то місце де кожна газдиня проводить саме більше часу будучи вдома. 
Тому хочу почати рубрику на тему "Прибирання на кухні" в якій буду ділитися з Вами цікавими і корисними, як на мій погляд, ідеями які пришвидшують і спрощують прибирання. 
Сподіваюся, що комусь та й стане в нагоді!!!
Почну з самого простого. Пакети, пакетики, торбинки...вартують вони вже не копійки, щоб викидати та на хозяйстві ще можуть згодитися. Але якщо їх багато і вони займають багато місця, то декілька хвилин, можливо навіть перед телевізором, зроблять безлад з торбинками ідеальним і допоможуть зекономити місце. А далі це увійде у звичку і буде займати секунди.
Пакет потрібно розрівняти та вигнати з нього повітря.
Скласти пакет-майку навпіл ручкою до ручки.
Ще раз загнути навпіл,
щоб була рівна смужка.
Далі починаючи з рівного краю (дна пакету) загнути трикутник.
Ще раз трикутник і так по всій довжині смужки
аж до самих ручок торбинки.
Якщо ручки  в пакеті довгі, то ще раз скласти
І заховати кінці пакету в карманчик.
Так зробити зі всіма чистими торбинками і великими, і малими, і навіть без ручок. 
Скласти трикутнички з пакетів від більшого до меньшого.
Дуже зручно, економія місця і видно якого розміру пакет.

Пропоную покінчити з торбинко-пакетиковим безладом вже зараз!
30

Шеф-повар также рекомендует:

Комментарии

следить за комментариями
konfairy 26 Декабря 2016
# 0

У меня как на первом фото. Газдиня ще й та. Буду исправляться, но...надо как-то использовать для этого чужие руки, правильно организовать процесс и назначить ответственных (хорошо, что кроме меня в семье на  сайт никто не заходит). Короче, Иннушик, спасибо за идею — будет, чем заняться в праздники!

richinna 26 Декабря 2016
# 0

Я мужа назначила

konfairy 26 Декабря 2016
# 0

Маникюрчик как всегда

gutka 26 Декабря 2016
# 0

А мене вже дуже давно, так навчила старша сестричка загортати торбинки. Я в такому вигляді і у сумочці маю пару пакетиків)))

richinna 26 Декабря 2016
# 0

В мене подружка так завжди складає

gutka 26 Декабря 2016
# 0

"Тому хочу почати рубрику на тему "Прибирання на кухні" в якій буду ділитися з Вами цікавими і корисними, як на мій погляд, ідеями які пришвидшують і спрощують прибирання. " — чудова ідея.

richinna 26 Декабря 2016
# 0

Дякую,Катя! Запрошую всіх приєднуватися

Zmeychka 28 Декабря 2016
# 0

Спасибо за подсказку На моей кухне в порядке сложены только большие плотные пакеты с рисунками, как говорит муж "парадно-выходные". Для остальной же мелочи есть заветная "полка-рукавичка", скрытая от посторонних глаз... 

richinna 29 Декабря 2016
# 0

Главное,найти время и один раз все сложить,а дальше каждый новый появившийся складывается автоматом

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

без мяса бисквит бисквитный торт быстрая закуска быстрый завтрак быстрый салат видео рецепт видео-рецепт видеорецепт включайся и похаваем вкусный салат выпечка горячее грибы десерт диетические рецепты еда завтрак закуска запеканка здоровая еда кекс котлеты кролик кролик в казане кулинария лепешки муссовый торт мясные закуски на скорую руку новогодний рецепт новогодний салат новый год новый салат паштет печенье пирог пирог рецепт пирожное полезный завтрак похаваем похаваем? праздничный салат простой салат рецепт рецепт з фото рецепт салата рецепт торта рецепт українською рецепт чизкейка рецепты рецепты салатов салат салат в новом амплуа салат на новогодний стол салат на новый год салат на праздничный стол салат с грибами салаты слоеный салат творожный пирог торт торт без выпечки чизкейк чизкейк без выпечки шампиньоны шифоновый бисквит шоколад шоколадный торт экономичный ужин
Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014