Видалення зубів у Києві

Василий911 2 Октября 2023

Привіт усім! Маю невелике запитання. Дуже потрібно видалити один зуб із верхньої щелепи. Може хтось може порекомендувати надійну стоматологічну клініку в Києві, де виконують видалення зубів? Інші досвіди та поради також вітаються. Дякую!

Комментарии (6)
Пушкарева 2 Октября 2023 #

Привіт! Я недавно видаляла зуб в стоматологічній клініці "Dental Plus" в Києві. Все пройшло дуже швидко і безболісно. Їхня команда вражає професіоналізмом, і ціни там теж адекватні. Рекомендую звернутися до них!

Василий911 2 Октября 2023 #

Пушкарева:

Привіт! Я недавно видаляла зуб в стоматологічній клініці "Dental Plus" в Києві. Все пройшло дуже швидко і безболісно. Їхня команда вражає професіоналізмом, і ціни там теж адекватні. Рекомендую звернутися до них!

 Дякую за рекомендацію! Я обов'язково зв'яжуся з клінікою "Dental Plus". А може, хтось ще має досвід видалення зубів у Києві та хотів би поділитися? Може підкажете про стоматологію на Лівому березі? На Позняках чи Осокорках - було б супер )

Пушкарева 2 Октября 2023 #

Тоді радо поділюся з вами іншою рекомендацією. Я також чула хороші відгуки про стоматологічну клініку "Smile" у Києві. Вони якраз знаходяться десь на Осокорках. Сестра в них лікує зуби, вже кілька років лише тих лікарів визнає. Вони спеціалізуються на різних стоматологічних процедурах, включаючи видалення зубів. Зверніться до них, і вони вам детально розкажуть, як відбувається видалення зубів https://smile-dent.kiev.ua/uslygi/exodontia/ та нададуть всю необхідну інформацію. Сестра в них нещодавно якраз видаляла зуб мудрості. Все пройшло добре. Бажаю успішного лікування!

DovbushTaras 26 Марта 10:33 #

Реально зуб спасти. Ну или ставить потом коронку или зубной имплант.... 

OksanaOprush 28 Марта 11:21 #

DovbushTaras:

Реально зуб спасти. Ну или ставить потом коронку или зубной имплант.... 

 У меня супруг будет ставить коронки. Пока в Днепре у себя решаем с клиникой.... 

TinaNa 29 Марта 08:13 #

OksanaOprush:

DovbushTaras:

Реально зуб спасти. Ну или ставить потом коронку или зубной имплант.... 

 У меня супруг будет ставить коронки. Пока в Днепре у себя решаем с клиникой.... 

 И как ваши успехи сейчас? Уже определились или пока ещё нет? Просто из личного опыта одну клинику я вам точно могу посоветовать - это SOCclinic https://socclinik.com/ru/info/koronki/ . Мне там ставили коронки и сама клиника в Днепре работает уже не первый год успешно. Я вам могу и её адрес оставить на всякий случай - В. Вернадского 20

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

ПРАЗДНИЧНЫЕ БЛЮДА

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014