Робота на таксі на своїй машині. Вигідно чи ні?

Евгения_Марчко 2 Ноября 2023

Робота на таксі на своїй машині. Вигідно чи ні?

Комментарии (5)
Милана_Величко 5 Ноября 2023 #

Якщо ціни на пальне та вартість обслуговування автомобіля високі, то витрати на роботу на таксі можуть вирости, зменшуючи прибуток. Якщо у вашому регіоні багато водіїв таксі, конкуренція може бути жорсткою, що вплине на кількість замовлень. Почитайте тут https://automoto.ua/uk/auto-news/rabota-v-taksi-na-svoei-masine-naskolko-eto-vygodno-5950.html про роботу в таксі на своєму авто та вибирайте надійну компанію.

Slaren 27 Февраля 22:54 #

Я можу з досвіду свого сказати, що зараз знайти гідну роботу взагалі важко. Ми ось із сім'єю зараз у Німеччині і я спочатку взагалі не знав де знайти роботу під мої навички. Але, на щастя, мені пощастило, що я тут знайшов, де є робота в Німеччині  https://vavsynergy.com/job-location/nimechchyna і ви теж можете детально подивитися й ознайомитися з цією інформацією щодо роботи, тут є дуже багато цікавих вакансій за гідну оплату і під різні навички та знання. 

 
TinaNa 29 Февраля 09:22 #

Сейчас услуги такси пользуются популярностью и каждый из нас может сделать выводы для себя 

OksanaOprush 2 Марта 08:18 #

TinaNa:

Сейчас услуги такси пользуются популярностью и каждый из нас может сделать выводы для себя 

 А мне вот интересно, можно ли вот так просто заказать междугороднее такси? 

DovbushTaras 3 Марта 11:10 #

OksanaOprush:

TinaNa:

Сейчас услуги такси пользуются популярностью и каждый из нас может сделать выводы для себя 

 А мне вот интересно, можно ли вот так просто заказать междугороднее такси? 

 Почему бы и нет? Сейчас междугороднее такси как услуга пользуется достаточно большой популярностью и я сам уже пару раз так такси вызывал для того, чтоб ехать в другую область. Это максимально удобно, комфортно и по стоимости оптимально. Своего авто у меня нет, так что альтернативу приходиться подбирать каждый раз 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014