Прибирання квартири

VadimVedmedev 4 Марта 17:12

Порадьте надійну компанію, яка займається прибиранням квартир. Особливо цікавить ретельне прибирання кухні

Комментарии (3)
diananikola 7 Марта 16:09 #

Чудово розумію, як важко знайти надійну компанію для прибирання квартири, особливо якщо вам важлива ретельна чистка кухні. Можу порадити вам звернути увагу на клінінгову компанію Mister Cleaner, вони професійно виконують прибирання квартир в Києві , і мене ще жодного разу не підводили. Я користувалася їх послугами вже 3 рази, і результат завжди ідеальний, кухня як нова. Ця компанія дійсно виділяється на ринку своїм високим стандартом обслуговування, так що обов'язково ознайомтеся з їхніми послугами.

OksanaOprush 24 Апреля 18:39 #

Для мене це питання так само є зараз актуальним 

 
TinaNa 25 Апреля 11:17 #

OksanaOprush:

Для мене це питання так само є зараз актуальним 

 Я вам хочу сказати, що така послуга є максимально зручною для багатьох з нас, адже бувають випадки, коли своїми силами просто нереально привести все до порядку і ідеально прибрати в приміщенні. Я в себе у Львові від компанії Чистота таку послугу замовляла. В них На сайті дуже все чітко описано стосовно прибирання та оплати послуг. 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014