Ковдри

Lom 2 Апреля 2023

Колеги, хто може порадити, де купити ковдри нашого українського виробництва недорого і якісні?

Комментарии (4)
Filatov 5 Апреля 2023 #

У нас зараз багато хороших брендів є, котрі шиють текстиль. Чув на Заході Укаїни таке можна придбати.

Tamillata 6 Апреля 2023 #

Так, Ви праві і я знаю такого виробника. Мова про компанію Ананаско. Тут можна замовити ковдри https://ananasko.com/kovdri/ , а також подушки, постільну білизну. Все дуже гарної якості, я вже тут не раз робила замовлення. Купую у них текстиль і отримую у себе в відділенні. Новою поштою доставляють по всій Україні.

OksanaOprush 13 Мая 2023 #

Дівчата, а мені пледик для дитини потрібен. Такі де зараз краще купувати? 

TinaNa 15 Мая 2023 #

Дівчата, а мені пледик для дитини потрібен. Такі де зараз краще купувати? 

В інтернет магазинах вам точно такий пледик дешевле обійдеться, аніж в магазинах міста. Це я вже вам з впевненістю кажу враховуючи свій власний досвід)) Як варіант подивіться на mumami.com.ua  там одяг для новонароджених немовлят – комплекти та конверти на виписку, чоловічки, комбінезони, боді, пелюшки, пледи, рушники з капюшоном. Інтернет-магазин Mumami пропонує одяг для немовлят українських виробників. По пледикам так само шикарний вибір і досить адекватні ціни на все. Ще й доставка замовлень працює максимально оперативно 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014