Погане спрацьовування датчиків Мавіка 3

Trask 8 Марта 23:11

В мене виникла дещо неприємна ситуація з моїм дорогоцінним коптером DJI Mavic 3. Останнім часом датчики працюють не так, як має бути. Під час польоту вони часто втрачають зв'язок зі мною і не реагують на команди. Це стало справжньою проблемою для мене, оскільки коптер використовується для моїх професійних потреб. Можливо, хтось з вас стикався з подібною ситуацією? І що можна порадити в такій ситуації?

Комментарии (1)
Worklife 8 Марта 23:19 #

Привіт! Так, це може бути досить обтяжливо. Я вже звертався до сервісного центру «Скляр» з подібною проблемою, і вони мені дуже допомогли. Вони швидко та якісно відремонтували мій коптер DJI Mavic 3, після чого він працює навіть краще, ніж раніше. Якщо вам потрібен ремонт Мавік 3 Тернопіль , я гарантую, що сервісний центр «Скляр» зробить все можливе, щоб вирішити вашу проблему швидко та професійно.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014