Где можно заказать консультацию юриста по телефону?

Где можно заказать консультацию юриста по телефону?

Комментарии (7)

На сколько я знаю, то вы можете обратиться в адвокатское бюро Августинова и у них заказать онлайн консультацию юриста https://group-of-lawyers.com/uslugi-advokata/uslugi-yurista/yurist-onlajn совершенно бесплатно. Процесс онлайн консультации юриста прост и удобен. После заполнения специальной формы на сайте Адвокатского бюро Августинова, клиенту будет предоставлено время и дата для консультации. В установленное время, юрист свяжется с клиентом посредством видеозвонка или другого удобного способа связи для обсуждения юридической проблемы. В ходе консультации клиент получит профессиональный совет и рекомендации, основанные на знаниях и опыте адвокатов

Darinka 20 Февраля 12:28 #

Краще за все звернутись в компанію «Ключ до Бізнесу» , якщо потрібні https://key2biz.com.ua/ юридичнi послуги . Вони вас проконсультують по всім питанням, але краще особисто звернутись до юристів . Тоді вам нададуть більш повну консультацію і допоможуть вирішити вашу юридичну проблему. Я особисто з ними постійно співпрацюю , мені подоається як вони працюють і надають допомогу по всім питанням щодо ведення мого бізнесу.

Lorix 28 Февраля 13:05 #

Привіт, я в пошукі імміграційного юриста для консультації з процесу імміграції. Чи може хтось порекомендувати досвідченого юриста або фірму з імміграційного права?

Josef 28 Февраля 13:33 #

Привіт, бачу ви ви шукаєте надійного імміграційного юриста, раджу звернутися до фірми "Manilich Law". Вони мають багаторічний досвід у цій галузі та здатні надати якісну консультацію та підтримку протягом усього процесу імміграції. Я особисто користувався їхніми послугами і був задоволений результатом. Імміграційний юрист надасть вам певні консультації які вам допоможуть.

TinaNa 29 Февраля 12:25 #

Це добре, що консультацію можна отримати і у форматі онлайн 

OksanaOprush 1 Марта 10:53 #

Колеги, а в Києві хто мені може порадити хорошого нотаріуса? 

DovbushTaras 2 Марта 08:41 #

OksanaOprush:

Колеги, а в Києві хто мені може порадити хорошого нотаріуса? 

 В мене є один знайомий нотаріус в Києві до якого ви точно можете звернутись за консультацією. Маю на увазі зараз Горбурова Кирила Євгеновича. Свою нотаріальну практику він веде досить довго. Має багато досвіду та підхід до роботи в нього чіткий та лаконічний. Я звертався до нього свого часу, коли нерухомість переоформлював.І потім ще декілька разів консультувався телефоном по іншим питанням. Дуже імпонує мені цей спеціаліст 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014