Научиться играть на гитаре

Santal 22 Апреля 00:17

Всем привет. Хочу самостоятельно научиться играть на гитаре. Не подскажете хороший самоучитель с полезными советами, нотами и аккордами?

Комментарии (1)
Alta 23 Апреля 00:15 #

Мені дуже подобається цей ресурс https://pisennyk.com.ua/ «Пісенник» — це скарбниця для гітаристів, які шукають натхнення та величезний репертуар для вивчення. Ця колекція, підібрана гітаристами для гітаристів, демонструє креативність і універсальність інструменту в різних жанрах і епохах. Від класичних рок-гімнів до душевного блюзу, хитромудрих музичних композицій до запальних соло, цей пісенник пропонує щось для кожного гравця. «Пісенник» вирізняє його повний вибір, який охоплює як незмінні улюблені, так і приховані перлини. Незалежно від того, чи ви новачок, який хоче освоїти культові рифи, чи досвідчений гравець, який шукає нових викликів, ви знайдете багато, до чого втопитися. Аранжування добре продумане, вловлюючи суть кожної пісні, надаючи достатньо місця для особистої інтерпретації та імпровізації.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ПРАЗДНИЧНЫЕ БЛЮДА

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014