Треба перевезти лежачу бабусю

Елена17 29 Марта 22:49

Добрий вечір. Мені порада потрібна. Не знаю, що робити. Бабуся впала. Перелом шійки бедра. Не можна вставати. Зовсім. А нам треба її перевезти до нас. А ми у іншому місті живемо. Порадьте, як це зробити. Може хто стикався з таким?

Комментарии (3)
Artem13 29 Марта 22:51 #

Це проблема. Хто з таким не стикався, той не  розуміє. У машину звичайне не не можна. Поїзд теж не варіант. Ми винаймали машину таку, де можна покласти. Але це було дуже багато проблем. Шукайте спеціалізовану машину. Щось типу швидкої.

Василий911 29 Марта 22:54 #

У деяких приватних клініках є така послуга, що можна замовити машину типу швикої допомоги. Це спеціалізована машина. Там є неохідне устаткування. Ось таку машину вам треба. Але де знайти - я не знаю. 

Пушкарева 29 Марта 23:07 #

Добрий вечір. Мені порада потрібна. Не знаю, що робити. Бабуся впала. Перелом шійки бедра. Не можна вставати. Зовсім. А нам треба її перевезти до нас. А ми у іншому місті живемо. Порадьте, як це зробити. Може хто стикався з таким?

Добрий вечір. Я вас розумію. Та співчуваю вам. Ми теж з таким стикалися. Нам треба було батька перевезти з одного міста до іншого. До лікарні. А він лежачий. Навіть не їсть сам. Так ось нам порадили звернутися до медичної компанії, яка саме займається транспортуванням хворих - Мед103  https://med103.com/   Вони мають спеціальні машини. У машинах є все неохідне устаткування та медичне обладнання. Це така собі лікарня на колесах. До речі, коли ми перевозили батька, у машині ще знаходився лікар, який при потребі зміг би надати будь-яку медичну допомогу. Можете подзвонити їм хоч зараз - вони цілодобово працюють. 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014