Вивчати англійську онлайн

Василий911 31 Мая 2023

Привіт! Я думаю про те, щоб почати вивчати англійську онлайн. Чи можеш порекомендувати якісний курс або ресурс для самостійного навчання? Я хочу мати можливість вчитися власним темпом і в зручний для мене час.

Комментарии (3)
Пушкарева 31 Мая 2023 #

Привіт! Я рекомендую спробувати Duolingo. Це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв, який пропонує ефективні уроки англійської мови. Ти зможеш навчатися власним темпом, вибирати рівень складності та виконувати різноманітні вправи.

Василий911 31 Мая 2023 #

Пушкарева:

Привіт! Я рекомендую спробувати Duolingo. Це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв, який пропонує ефективні уроки англійської мови. Ти зможеш навчатися власним темпом, вибирати рівень складності та виконувати різноманітні вправи.

 Дякую за рекомендацію! Я чув про Duolingo, але не знаю, наскільки ефективним він є для серйозного вивчення мови. Можливо, ти знаєш щось ще, що допоможе мені покращити мої навички англійської?

Пушкарева 31 Мая 2023 #

Я нещодавно використовувала сайт репетиторів Cererra, де можна зареєструватись як учень і отримати доступ до бази кваліфікованих викладачів України. Ти можеш обрати репетитора на сайті у розділі https://cererra.com/tutor/yazyki/anglijskij-yazyk , який відповідатиме твоїм потребам і розкладу, та навчатися з ним у зручний для тебе час. Я сама використовувала Cererra і була задоволена результатами. Сайт має рейтинги та відгуки про кожного викладача, що допомагає обрати найкращу опцію для себе. Ти також можеш прочитати відгуки від інших учнів, які вже використовували цей сервіс.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014