Порадьте аптеку

Trask 25 Марта 09:26

Друзі, потрібна порада! Я шукаю надійну аптеку для замовлення ліків та БАДів. Можливо, у вас є рекомендації щодо онлайн аптек, з якими ви співпрацюєте? Чекаю на ваші відгуки та досвід!

Комментарии (2)
Worklife 25 Марта 13:24 #

Привіт! Я вже давно все купую в інтернеті та для цього у мене є аптека онлайн eTabletka. Тут можна легко та швидко замовити необхідні ліки та БАДи. Великий вибір продукції, доступні ціни та оперативна доставка - все, що потрібно для комфортного замовлення!

ElinkaVasina 1 Апреля 21:00 #

В аптеці варто купували ліки, а якщо вам потрібні медичне приладдя - там для здоров'я, тонометр, масажер, інша медична техніка https://www.medtechnika.com.ua/ то краще замовити через інтернет магазин Медтехніки, так буде найбільш вигідно - ми тут постійно робимо покупки. Вітаміни, добавки і так для догляду за доров'ям різні дрібниці. Особливо тут все те, що потрібно літнім людям є.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

ПРАЗДНИЧНЫЕ БЛЮДА

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014