Ефективні засоби для очищення басейну

Пушкарева 30 Июля 2023

Привіт, друзі! В останній час все частіше стикаюсь з проблемами очищення басейну у нашому будинку. Використовувані раніше засоби не завжди ефективні, і це трохи хвилює. Може, хтось з вас має досвід у виборі хімічних засобів для очищення басейну? Яка марка чи тип засобу краще працює і безпечніше для використання? Можливо, вам є чим порадити?

Комментарии (3)
Василий911 30 Июля 2023 #

Якщо йде мова про очищення басейну, то я зазвичай користуюся хлором. Він досить ефективний і зручний у використанні. Зазвичай купую гранульований хлор, його зручно дозувати. Також можна використовувати хлорові таблетки, вони добре підходять для автоматичних дозаторів. Проте, треба дотримуватись інструкцій, щоб уникнути пере-хлорування басейну.

Пушкарева 30 Июля 2023 #

Василий911:

Якщо йде мова про очищення басейну, то я зазвичай користуюся хлором. Він досить ефективний і зручний у використанні. Зазвичай купую гранульований хлор, його зручно дозувати. Також можна використовувати хлорові таблетки, вони добре підходять для автоматичних дозаторів. Проте, треба дотримуватись інструкцій, щоб уникнути пере-хлорування басейну.

 Я також користуюсь хлором для очищення басейну, але деякий час тому випадково натрапила на більш екологічно чистий варіант. Це оксиданти на основі пероксиду водню. Вони не містять хлору і мають менше агресивний запах. Я задоволена їхнім результатом, але трохи коштують дорожче. Але мені сказали, що хлор надійніший, як не крути...

Василий911 30 Июля 2023 #

Ви згадали про очищення басейну, і я відразу згадав про онлайн магазин "Аквадоктор," де я зазвичай замовляю все для догляду за басейнами. Рекомендую спробувати засоби для очищення води в басейні в таблетках https://aquadoctor.ua/ua/product-category/himiya-dlya-baseynu/attribute-forma-vypuska-tabletki-dlya-baseynu/ , які вони мають в асортименті. По-перше, вони дуже зручні в застосуванні, треба просто закинути таблетку у спеціальний дозатор або просто у воду. По-друге, вони дозволяють регулювати рівень хлору в басейні, уникнути його пере-застосування та забезпечують тривалу дію. Також, магазин пропонує екологічно чисті альтернативи, якщо хочете уникнути хлору. Так що спробуйте, ви точно залишитесь задоволені!

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014