Чи подобаються вам квізи?

Cerr 13 Января 09:56

Привіт усім! Як ви відноситесь до проходження квізів? Мені, наприклад, дуже подобається ця розвага! Особливо коли ти проходиш ігрові квізи. Ось там точно можно весело провести час. І до речі хотів би створити власний. Як це можна зробити?

Комментарии (2)
Jersh 13 Января 13:11 #

Я не дуже люблю квізи. Здається, мені важко відповідати на запитання на швидку руку. Але, можливо, я просто не знаю цікавих тем для квізу.

Jer 13 Января 14:01 #

Що ж, я думаю, створення власного квізу може бути захоплюючою справою! Можна взяти тему, яка цікавить саме тебе або наших користувачів, і розробити кілька цікавих питань. Гадаю в створенні квізів https://vlada-rykova.com/ua/testi-onlajn-programy-dlya-stvorennya-kviziv/ нічого складного немає, оскільки головне мати знання по якійсь темі і тоді ти сам зможеш створювати питання. А от де це зробити? Та мені здається, що на будь-якій платформі де ти власне і проходиш ці квізи

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014