Автошкола у Києві

la2217596 22 Сентября 2023

Вітаю! Мені необхідно вивчитися водити автомобіль і я шукаю автошколу на Виноградарі в Києві. Чи можете порекомендувати мені декілька найкращих місць?

Комментарии (1)
Василий911 22 Сентября 2023 #

Коли я шукав автошколу поблизу Мостицького масиву, мою увагу привернув філіал автошколи Константа-ГС у Києві на Виноградарі https://avtoconst.com.ua/ua/avtostrit-vinogradar Відгуки були позитивними, а розташування ідеально підходило для мене. Графік занять був гнучким, а інструктори терпеливі та компетентні. Завдяки ним навчання проходило легко та приємно. Підійде для мешканців Вітряних Гір, ЖК Варшавського (Варшавського масиву) та проспекту Правди філіал автошколи на Виноградарі розташований у доступній близькості. Проїхати до нього не становить великих труднощів, і ви зможете швидко та зручно дістатися на вашому транспорті.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014