Світлодіодне (LED) освітлення

Danya1 1 Августа 2023

Привіт.

Де можна замовити світлодіодне (LED) освітлення?

Підкажете?

Комментарии (6)
Krasotochkaa 1 Августа 2023 #

На власному досвіді, можу вам порекомендувати замовити світлодіодне (LED) освітлення у цьому https://umall.ua/catalog/svetodiodnye-led-osveshenie/ маркетплейсі.

В них великий вибір, доступні ціни та швидка доставка.

До того ж, працюють дуже гарні консультанти, які за необхідністю, відповідають на всі питання та допомогають з оформленням замовлення.

Патриция 21 Августа 2023 #

А хто що може запропонувати для вуличного освітлення?

Борюсик 21 Августа 2023 #

Оптимальний варіант для вуличного освітлення - це ліхтарі на сонячних батареях, вони вдень заряджаються від сонця, а ввечері освітлюють територію - ніяких витрат, дуже економно. Ось тут dim-interior.com.ua/osvitlennya/vulychne-osvitlennya можете подивитися такі ліхтарі. Або може інші ви захочете узяти - тут все є для облаштування освітлення.

DovbushTaras 23 Января 16:03 #

Варіанти по такому виду освітлення потрібно в мережі інтернет ретельно вивчати 

TinaNa 25 Января 14:41 #

Так, DovbushTaras:

Варіанти по такому виду освітлення потрібно в мережі інтернет ретельно вивчати 

 Да, вы правы. Я сейчас изучаю варианты с покупкой LED светильников для склада 

OksanaOprush 26 Января 11:22 #

TinaNa:

Так, DovbushTaras:

Варіанти по такому виду освітлення потрібно в мережі інтернет ретельно вивчати 

 Да, вы правы. Я сейчас изучаю варианты с покупкой LED светильников для склада 

 То, что вы выбрали светодиодные светильники - это уже хорошо! Такие будут максимально практичными и реально долго вам служить будут! Заказать такие  led светильники для склада реально не сложно и вам нужно просто с их количеством определиться и размерами, так как они тоже бывают очень разными. Пробуйте, всё должно получиться! 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014