Розділ майна при розлученні

Пушкарева 3 Мая 2023

Доброго дня. Я хотів би запитати про розділ майна під час розлучення. Які є варіанти поділу спільного майна, якщо немає угоди між сторонами?

Комментарии (8)
Василий911 3 Мая 2023 #

Привіт. У разі, якщо угоди між сторонами не буде, то розділ майна відбудеться відповідно до норм законодавства. Згідно зі статтею Сімейного кодексу України, майно поділяється між подружжям у порівняльних частках, якщо інше не передбачене договором між сторонами.

Пушкарева 3 Мая 2023 #

Василий911:

Привіт. У разі, якщо угоди між сторонами не буде, то розділ майна відбудеться відповідно до норм законодавства. Згідно зі статтею Сімейного кодексу України, майно поділяється між подружжям у порівняльних частках, якщо інше не передбачене договором між сторонами.

 А як визначається частка кожного з подружжя у розділі майна? Які є варіанти домовленості між сторонами щодо розділу майна? Яким чином можна дізнатися про всі деталі щодо розділу майна?

Василий911 3 Мая 2023 #

Частка кожного з подружжя визначається на підставі того, чи було майно набуте до шлюбу чи в процесі шлюбу, а також за які рахунки було куплене майно. Якщо майно було набуте під час шлюбу, то воно вважається спільним. Можливо укласти договір про розлучення, де будуть вказані умови розподілу майна, що буде визнано сторонами. Такий договір має бути складений в письмовій формі та підписаний сторонами, а також засвідчений нотаріально. На жаль, розділ майна https://consultant.net.ua/statti/razdel-imushhestva-pri-razvode може бути досить складним процесом, тому я б рекомендувала звернутися до юридичного консультанта або адвоката. До речі, додаток "Консультант" - чудова альтернатива дізнатись більше про такі процеси та мати доступ до онлайн консультацій юриста.

OksanaOprush 12 Мая 2023 #

А если одна из сторон просто не соглашается на развод...что в таком случае делать? 

DovbushTaras 15 Мая 2023 #

А если одна из сторон просто не соглашается на развод...что в таком случае делать? 

Це зовсім не означає, що розлучення ви не отримаєте! Якщо до цієї справи підійти комплексно, то позитивне рішення суду щодо вашого запиту ви обов'язково отримаєте! Тут важливо максимально якісно усією необхідною інформацією володіти і розлучення напевно краще проводити з підключенням хороших спеціалістів. Ось фірма  https://2p.com.ua/ яка допомагає отримати розлучення дистанційно та готує всі необхідні документи до суду. Мені здається що варто з такими фахівцями мати справу. 

Egorov 7 Июня 2023 #

Сейчас так много людей разводится... даже среди моих знакомых...

Filatov 7 Июня 2023 #

А нам и делить нечего, хочу просто развестись как можно скорее. Есть такой сервис онлайн https://onlinerazvod.com.ua/ , где можно подать заявку. Хочу это сделать, потому что ходить лично нет ни сил, ни желания. Тут обещают всю бумажную работу связанную с подготовкой документов взять на себя сотрудники сервиса. Мне это идеально подходит. Смотрите на сайте условия, они очень просты.

Bloom 20 Июня 2023 #

Безумовно, до вибору фахівців варто підійти обачно. Від себе раджу юридичну компанію «PRIKHODKO & PARTNERS», досвідчені юристи поділ майна, гарантовано допоможуть в вирішенні вашої проблеми. Зверталася до них в минулому році, дуже задоволена співпрацею.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014