Електрика у закладі харчування

Denis_Antonovich 7 Мая 09:03

Порадьте фахівців, які зроблять електику під ключ у закладі харчування. У нас поки що навіть схеми немає.

Комментарии (6)
Stepan 9 Мая 19:10 #

Звертайтеся до команди професіоналів, щоб зробили електрику під ключ https://360view.com.ua/elektromontazhni-roboty-pid-klyuch-elektryka-dlya-domu/ Для нашого закладу компанія розробила проект системи електропостачання, виконала всі електромонтажні роботи та підключила обладнання. Робота виконана вчасно, працювали за договором. При розрахунках і монтажі були враховані всі важливі деталі для безпечної та надійної роботи.

Ilonna 15 Мая 23:36 #

Главное еще оборудование купить нормальное.

Ilonna 15 Мая 23:37 #

Мы все покупали от производителя.

Ilonna 3 Июня 10:29 #

Для того чтобы в промышленном помещении сделать проводку, необходимо покупать только сертифицированные материалы. Рекомендую вам рассмотреть электротехнику от АСКО-УКРЕМ https://www.acko.ua/ . В их ассортименте вы найдете все что нужно для монтажа проводки.

Борюсик 8 Июня 20:53 #

А кто у вас постачальник енергії, в кого плануєте закупати ресурс?

зеброва 8 Июня 21:25 #

Актуальна проблема, у нас за містом великий комплекс для відпочинку та розваг. 

Я там саме працюю, і ось на останній нараді директор заявив, що траба щось робити з електрикою - по перше потужності не вистачає, по друге постійно відключається світло - не витиримує такої напруги, а це небезпечно для всіх.

Отже перед сезоном ми знайшли ось такий сайт https://powerstock.com.ua/ де можно укласти угоду з постачальником електроенергії на вигідних умовах. Може й вам цей варіант згодиться - компанія надійна, відома, має все для того, щоб владнати всі питання з постачанням енерії.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014